Відбулися відкриті обговорення щодо зміни тарифів на виробництво електричної й теплової енергії на ТЕЦ та внесення змін до інвестиційної програми ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік

Відповідно до «Порядку проведення відкритого обговорення проектів рішень Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг», 19 квітня 2018 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати відбулись відкриті обговорення щодо перегляду тарифів на виробництво електричної та теплової енергії на ТЕЦ і внесення змін до інвестиційної програми з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії ПАТ «Черкаське хімволокно» на 2018 рік.

Слухання відбулися за участю представників місцевої та обласної влади, керівництва та спеціалістів підприємства, активних містян та представників ЗМІ.

ПАТ «Черкаське хімволокно» здійснює діяльність з виробництва теплової та електричної енергії, забезпечує тепловою енергією більшу частину міста Черкаси, має на балансі енергетичні потужності Черкаської ТЕЦ та котельні припортового району, три підкачуючи насосні станції та понад 50 км теплових мереж.

У період проведення опалювального сезону 2017-2018рр. було встановлено, що стан основного та допоміжного обладнання ТЕЦ потребує додаткових організаційно-технічних заходів на його відновлення. Впровадження проектів, що передбачені змінами до інвестиційної програми, дозволить підвищити ефективність виробництва електричної та теплової енергії на ТЕЦ.

На сьогодні ПАТ «Черкаське хімволокно», як ліцензіат, навів розрахунки тарифів на окремі види ліцензійної діяльності та провів обговорення наміру скоригувати тарифи на виробництво теплової та електричної енергії на ТЕЦ. Обставинами, що призводять до зміни обсягу витрат підприємства є зміна ціни на вугілля, виникнення на протязі періоду регулювання додаткових витрат операційної діяльності, зміна ставок податків та зборів, внесення змін до інвестиційної програми з виробництва електричної та теплової енергії на ТЕЦ.

ПРОТОКОЛ відкритого обговорення (слухання) питань щодо погодження та затвердження змін та доповнень до схваленої інвестиційної програми з комбінованого виробництва електричної та теплової енергії на 2018 рік ПАТ “Черкаське хімволокно”, перегляду тарифу на виробництво електричної енергії, тарифів на виробництво теплової енергії на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках для ПАТ “Черкаське хімволокно” на 2018 рік.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ