Відбулися відкриті обговорення (слухання) щодо коригування інвестиційної програми для ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2019р.

Відбулися відкриті обговорення (слухання) щодо коригування інвестиційної програми для ПРАТ «Черкаське хімволокно» на 2019р.

Відповідно до Порядку, який передбачено постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП), 05 лютого 2019 року в приміщенні Черкаської торгово-промислової палати за участю представників місцевої влади, керівництва, фахівців підприємства та активних містян відбулися відкриті обговорення (слухання) питань щодо коригування інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік (зі зміною тарифів); коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послуги з гарячого водопостачання для ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Реалізовуючи інвестиційну програму, підприємство виконує завдання Уряду щодо впровадження заходів по скороченню обсягів споживання природного газу.

ПРАТ «Черкаське хімволокно», як ліцензіат Національної комісії (НКРЕКП), та виконавець послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, запропонувало до відкритого обговорення з метою повторного звернення до Національної комісії коригування інвестиційної програми ПРАТ «Черкаське хімволокно» з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік. У рамках зазначеної інвестиційної програми заплановано реалізувати ряд заходів, а саме: модернізацію трансформатору ст.№3, реконструкцію градирні №1 та модернізацію обладнання 1-ї черги ТЕЦ.

Метою інвестпрограми є підвищення рівня надійності та економічності роботи основних фондів ПРАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ), виконання екологічних заходів, направлених на зниження негативного впливу забруднюючих речовин на навколишнє середовище, сприяння ринковій інтеграції.

У зв’язку з коригуванням тарифів на виробництво теплової енергії, що виробляється на теплоелектроцентралях, теплових електростанціях та когенераційних установках та оскільки, тарифи на виробництво теплової енергії формують собівартість теплової енергії у кінцевому тарифі, для уникнення збитковості при реалізації  теплової енергії, ПРАТ «Черкаське хімволокно»  має намір у 2019 році переглянути тарифи на теплову енергію для категорій споживачів: бюджетні установи, інші споживачі, релігійні організації, та послуги з постачання гарячої води.

Необхідність встановлення нових тарифів на виробництво електричної енергії на 2019 рік забезпечить надійність та безперебійність енергозабезпечення споживачів м. Черкаси.

ПРОТОКОЛ відкритих обговорень (слухань)  питань щодо коригування інвестиційної програми ПРАТ “Черкаське хімволокно” з відпуску електричної та виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралі на 2019 рік та коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання для бюджетних установ, інших споживачів, релігійних організацій та послуги з гарячого водопостачання для ПРАТ “Черкаське хімволокно”.