Шановні колеги та мешканці міста, вітаємо з Днем Конституції України!

Шановні колеги та мешканці міста!

Сьогодні ми відзначаємо День Конституції України — єдине державне свято, закріплене в самій Конституції! У цей день, 28 червня, двадцять два роки тому Верховна Рада України прийняла основний закон незалежної української держави.

Непорушність конституційних прав та свобод громадян України, її незалежність, державний суверенітет і територіальна цілісність – ось ті фундаментальні цінності, які наші найкращі сини та доньки сьогодні захищають від ворожих зазіхань ціною власного життя та здоров’я.

У цей доленосний для всіх час маємо докласти максимум зусиль та використати усі можливості задля того, аби зберегти конституційний лад, відновити мир та спокій на українській землі!

Щиросердно зичимо усім містянам міцного здоров’я та щастя, родинного затишку та злагоди, добробуту та Божої благодаті! Бажаємо нових успіхів і звершень у житті та праці в ім’я процвітання рідного краю та нашої неньки – України!

Від імені адміністрації ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» щиро вітаємо зі святом, з Днем Конституції України!