Вітаємо з Днем народження директора Черкаської ТЕЦ Фатьянова Михайла Юрійовича!

Вітаємо з Днем народження директора Черкаської ТЕЦ Фатьянова Михайла Юрійовича!

Шановний Михайле Юрійовичу!

У цей святковий день від імені всього колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» прийміть найщиріші вітання та побажання з нагоди Вашого Дня народження!

Лідером є людина, яка веде за собою команду задля досягнення спільної мети. Ви – справжній лідер. Ваш професіоналізм та наполеглива праця робить Ваш трудовий шлях прикладом для наслідування, а відданість роботі в поєднанні з життєвою мудрістю та особистими якостями забезпечили Вам повагу серед колег. У минулому Ви вирішили поєднати свою долю з енергетичною галуззю та пройшли нелегкий шлях від простого працівника до керівника великого підприємства.

Як талановитий керівник, Ви мудро спрямовуєте роботу колективу з урахуванням викликів сучасності, направляючи на досягнення нових цілей. Завдяки Вашим зусиллям сьогодні підприємство стабільно працює, гарантуючи надійність теплопостачання і затишок у домівки жителів міста.

Михайле Юрійовичу, Ви є толерантним у роботі, виваженим у рішеннях, сміливим у діях, комунікабельним у спілкуванні, професіоналом своєї справи. Переконані, що ці риси стануть запорукою Ваших досягнень та життєвих перемог.

Від усієї душі бажаємо Вам здоров’я, благополуччя, невичерпної енергії, успіхів у всіх починаннях та втілення найсміливіших планів. Нехай Ваше життя завжди залишається наповненим розумінням і підтримкою Вашого колективу, теплом домашнього вогнища, любов’ю рідних та близьких.

Нехай завжди й у всьому Вас супроводжує удача, а вірними супутниками долі будуть непохитна воля та оптимізм. Хай наступні роки та майбутні дороги рясніють добрими справами, а кожен новий день дарує приємні враження та задоволення від роботи!

ВІТАЄМО З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

З повагою,

колектив ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»