Вітаємо з Днем народження головного інженера Черкаської ТЕЦ В`ячеслава Желдубовського!

Вітаємо з Днем народження головного інженера Черкаської ТЕЦ В`ячеслава Желдубовського!

Шановний імениннику, у цей святковий сонячний день прийміть щирі слова привітань та подяки. За роки своєї трудової діяльності Ви досягли високих професійних вершин та здобули авторитет, як надійний фахівець та висококласний керівник у сфері теплоенергетики.

В`ячеславе Миколайовичу, щодня разом із Вами ми вирішуємо безліч складних задач та забезпечуємо стабільні результати роботи нашого підприємства, гарантуючи надійність теплопостачання та затишок у домівки містян. З Вами легко, результативно та ефективно досягаються будь-які спільні цілі.

Ваша цілеспрямованість та наполегливість, Ваші знання та безцінний досвід, Ваша відданість справі та відповідальність перед людьми – все це дозволяє Вам впевнено йти вперед своєю дорогою успіху, досягати високих результатів та довіри в професійних колах. Дякуємо Вам за чудовий приклад та за роки надійної роботи. Ми завжди можемо розраховувати та покладатися на Вас!

Від усього серця бажаємо Вам досягнути найвищих вершин, взяти омріяну висоту особистого щастя. Міцного здоров’я, удачі та натхнення Вам на нові справи!

В`ячеславе Миколайовичу, прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від адміністрації та всього колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!