Вітаємо з Днем народження головного інженера Черкаської ТЕЦ В`ячеслава Желдубовського

Вітаємо з Днем народження головного інженера Черкаської ТЕЦ В`ячеслава Желдубовського

Сьогодні День народження відзначає головний інженер Черкаської ТЕЦ В`ячеслав Желдубовський!

Більш ніж чверть століття пропрацював В`ячеслав Миколайович у сфері енергетики. Прийшовши на Черкаську ТЕЦ молодим спеціалістом у 1994 році, він розпочав свою професійну діяльність на підприємстві з чергового електромонтера в електроцеху. А сьогодні – він один з головних керівників підприємства.

Досвід В`ячеслава Миколайовича став у нагоді й іншим, бо саме він навчив азам професії теплоенергетика чимало молодих фахівців, які нині працюють на теплоелектроцентралі. Завдяки його вмінню розставляти пріоритети, ставити чіткі цілі та працювати в команді, підприємство сьогодні ефективно працює та розвивається, гарантуючи надійність теплопостачання та затишок у домівки містян. Дякуємо В`ячеславу Миколайовичу за його сумлінний труд та вклад у розвиток Черкаської ТЕЦ.

Від усього коллективу, бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у щоденних справах, будь-яких починаннях та сміливих планах. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають колеги. Хай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Вашого Дня народження від усього трудового колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!

З Днем народження!