Вітаємо з Днем народження голову правління Віктора Олексенка!

Вітаємо з Днем народження голову правління Віктора Олексенка!

Сьогодні свій День народження відзначає професійний управлінець, мудрий наставник та успішний керівник голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко.

Близько 11 років свого життя Віктор Володимирович пропрацював на підприємстві, ставши частиною великої енергетичної родини. Щодня докладаючи багато зусиль він крок за кроком підіймався службовими сходами, аби підкорити кар’єрний олімп.

Щоденна професійна віддача та сумлінна праця забезпечили Вам довіру та повагу серед колег, партнерів та друзів. Завдяки Вашій цілеспрямованості та впевненості, військовй витримці, рішучості та стійкості Ви отримали авторитет у діловій сфері.

Вікторе Володимировичу, від усього колективу хочемо побажати Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у щоденних справах, будь-яких починаннях та досягнення всіх мрій і цілей. Нехай у Ваших задумах завжди буде мудрість, у службових справах – підтримка однодумців.

Нехай завжди Вас супроводжує вдача, постійно зігріває тепло людської вдячності, а будні та свята наповнюються радістю, світлом та любов’ю рідних і близьких. Сімейного щастя, злагоди та добробуту у Вашій оселі. Вічної молодості Вашій душі та доброти серцю, здійснення всіх Ваших планів та сподівань!

Вікторе Володимировичу, з Днем народження!!!