Вітаємо з Днем захисника України!

14 жовтня – важлива дата для нашої країни. Цього дня українці святкують День захисника України, який не випадково співпадає з Днем Українського козацтва та святом Покрови Пресвятої Богородиці.

Від часів Хрещення Київської Русі й до наших днів свято Покрови духовно об’єднувало наш народ, живило його вірою у споконвічне заступництво Божої Матері за наших воїнів, за добро, за мир на нашій землі.

Цього дня свято відзначають ветерани війни, військовослужбовці Збройних сил України, учасники бойових дій та всі чоловіки, які захищають від труднощів і негараздів свої сім’ї, несуть відповідальність за сьогодення і роблять усе можливе, аби у наших дітей було щасливе майбуття. Адже в жилах кожного чоловіка тече кров предків, які боронили нашу рідну землю від загарбників.

Шановні жителі міста, колеги!

Прийміть щирі вітання зі святом, яке увібрало в себе багаті і славні українські традиції, уособлює мужність і героїзм оборонців та визволителів рідної землі на всіх етапах її історії.

Ми впевнені, що образ захисника асоціюється з кожним чоловіком, який працює в нашому колективі. Багато хто з вас пройшли строкову військову службу, деякі є офіцерами запасу, і всі без винятку сьогодні вірно служать загальній справі, захищають і примножують професійні досягнення, які важливі для розвитку підприємства та країни в цілому.

Нехай Пресвята Богородиця допомагає у всіх Ваших починаннях та справах. Бажаємо Вам міцного здоров’я, миру і благополуччя в родині!

Від усієї душі вітаємо з Днем захисника!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»