Вітаємо з Днем захисника України!

Шановні колеги, ветерани війни, військовослужбовці Збройних сил України та учасники бойових дій, прийміть щирі вітання зі святом, що уособлює доблесть і героїзм нашого народу!

Цього дня вітаємо всіх, хто у різні роки захищав Вітчизну, виконуючи свій військовий і громадський обов’язок, брав участь у бойових діях та миротворчих місіях, виконуючи складні, пов’язані з ризиком для життя завдання, зміцнюючи авторитет нашої армії в очах українського народу та світової спільноти. Ваш подвиг завжди залишатиметься взірцем патріотизму, мужності й самопожертви. Це свято спільне і для сивочолих ветеранів, і для тих, хто нині знаходиться на бойовому посту, і для майбутніх захисників держави.

Щирі вітання кожному, хто сьогодні несе нелегку військову службу. Нинішні військовослужбовці є гідними наступниками попередніх поколінь захисників. Сьогодні вони надійно стоять на захисті суверенітету, територіальної цілісності й недоторканості держави, заради миру, спокою та майбутнього наших дітей.

Бажаємо всім міцного здоров’я, довголіття, невичерпної енергії, родинного затишку, благополуччя та мирного неба над головою!

Зі святом вас, шановні захисники!

Голова правління ПАТ «Черкаське хімволокно»         Олексенко В.В
Директор Черкаської ТЕЦ       Фатьянов М.Ю.