ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ – 8 БЕРЕЗНЯ!

Новини ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ – 8 БЕРЕЗНЯ!
ВІТАЄМО ЗІ СВЯТОМ ВЕСНИ – 8 БЕРЕЗНЯ!

Дорогі наші, чарівні жінки!

Від імені всього чоловічого колективу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» прийміть щирі вітання з нагоди цього чудового весняного свята – 8 Березня!

Кожна з Вас унікальна та неповторна. У кожної свій характер та темперамент, кожна з Вас окриляє та надихає. Хтось із Вас романтична та тендітна, а дехто більш темпераментна та емоційна, хтось любить домашній затишок, а дехто – завзята мандрівниця. Кожна з Вас як коштовний камінь!

На Черкаській ТЕЦ працює понад 200 жінок, які, як важливий елемент у складному механізмі, виконують свою надважливу функцію. Ви – сильні, мудрі та терпеливі. Вам до снаги будь-які виклики. Низький уклін Вам за Вашу самовіддану працю та підтримку.

Нехай Ваші серця завжди будуть зігріті теплом та повагою рідних людей і колег. Бажаємо, щоб кожний свій день Ви зустрічали з посмішкою, з передчуттям радості, з впевненістю та спокоєм. Нехай у душі кожної завжди живе весна. Хай здійсняться всі надії та сподівання, забудуться невдачі й відкриються шляхи до нових можливостей!

Вітаємо зі святом! Бажаємо Вам сонячних усмішок, радості, любові в серці, міцної й вірної дружби, а також великої й неземної любові! Кохайте і будьте коханими! Нехай Вас цінують. Нехай поруч із Вами завжди будуть гідні люди, а ми, чоловіки, будемо завжди оберігати Вас.

З повагою,

адміністрація та весь чоловічий колектив

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»