Впродовж національного плану дій щодо економії газу споживачі Черкаської ТЕЦ не відчують збоїв з постачанням тепла та гарячої води

На засіданні кризового комітету при Міністерстві енергетики та вугільної промисловості України прийнято рішення про затвердження національного плану дій та введення кризової ситуації рівня надзвичайної.

Міністр енергетики Ігор Насалик заявив, що 5-денний національний план дій щодо економії газу в Україні вступає в дію з п’ятниці, 2 березня.

«План дій передбачає: перше – переведення генеруючих компаній з газу на мазут, це дасть нам можливість економити близько 15-20 млн кубів газу на добу. Друге, ми доручили з сьогоднішнього дня повністю зупинити роботу у дошкільних навчальних закладах, школах та вищих навчальних закладах терміном до 6 березня включно. І третє, ми звернулися в виробничі об’єкти, щоб вони переглянули план дій виробництва з умовою економії газових ресурсів», – пояснив міністр.

Натомість керівництво ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, у зв’язку з ситуацією, що склалася, виконуючи запобіжні заходи у державі, на станції обмежили споживання газу до рівня мінімального забезпечення технологічної та кліматичної безпеки. Проте, споживачі Черкаської ТЕЦ не відчують зниження споживання газу. Параметри і об’єм поданого теплоносія не зміниться. Кризова ситуація, що склалася в країні, не призведе до зниження якості постачання тепла та гарячої води у домівки черкащан. За потребою усі соціальні заклади міста, що є споживачами ТЕЦ, протягом усього періоду національного плану дій щодо економії газу надійно, безперебійно та у повному обсязі будуть забезпечені теплопостачанням. Адміністрація електроцентралі запевняє, що підстав для хвилювання немає.

До всього, якщо КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» матиме потребу скоротити газопостачання на своїх котельнях Черкаська ТЕЦ готова забезпечити додатковим теплом, у технологічно можливих об’ємах, Південно-Західний район міста Черкаси.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ