Як Черкаська ТЕЦ працює під час карантину

Як Черкаська ТЕЦ працює під час карантину

По всій території України Урядом запроваджено режим надзвичайної ситуації. ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» продовжує працювати, адже, незважаючи на погоду, час доби та ситуацію в країні, теплоенергетики трудяться, щоб забезпечити теплом та гарячою водою будинки жителів міста Черкаси.

Наразі, відповідно до рекомендацій МОЗ, на підприємстві впроваджено усі необхідні протиепідемічні заходи, задля недопущення поширення випадків коронавірусу COVID-19. Під час карантину ми дбаємо про безпеку кожного працівника та споживача!

Так, задля уникнення контакту та попередження розповсюдження вірусу COVID-19 на час карантину тимчасово призупинено прийом громадян у Центрі обслуговування споживачів, тепловій інспекції та відділі збуту Черкаської ТЕЦ. Скасовано проведення особистих прийомів громадян керівництвом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно». Всі необхідні консультації споживачі отримують у телефонному режимі чи електронному форматі. Абоненти мають можливість скористатися онлайн послугами для передачі показників, перевірки рахунків та оплати за спожиті послуги.

Проведення регулярних робочих нарад, засідань і комісій на підприємстві допускається із залученням мінімально можливої кількості осіб. У всіх підрозділах підприємства та на інформаційних стендах проводиться роз’яснювальна робота про заходи, які допоможуть людям вберегтися та щодо протидії поширенню коронавірусної інфекції.

Задля дотримання максимально безпечної роботи працівників в умовах епідемічної ситуації, на підприємстві проводиться посилена дезінфекція спеціальними засобами та запроваджено обов`язковий «масочний режим». Всі працівники забезпечені рідким милом та антисептичними засобами для дотримання належної гігієни рук. Приміщення та робочі кабінети регулярно прибираються, посилено дезінфікуються та проводиться наскрізне провітрювання.

Разом з тим, адміністрацією ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» укладено договір з КП «Черкасиелектротранс» для перевезення працівників тролейбусними спецрейсами до робочих місць та додому. Усі поверхні в транспорті, яким перевозяться працівники, також дезінфікуються.

Перевезення оперативного персоналу ВП «Черкаська ТЕЦ», в усі без виключення дні, проводиться двома автомобілями підприємства, згідно розроблених маршрутів та графіків. Адже, саме оперативний персонал забезпечує стабільну роботу теплоелектроцентралі, щоб дорослі та діти почувалися затишно та комфортно у своїх оселях під час карантину.

У нинішній ситуації дотримання таких заходів є обов’язковим та необхідним, аби не допустити поширення випадків коронавірусної інфекції, убезпечивши від захворювання, як наших споживачів, так і наших працівників та їхні родини.

Мийте руки, піклуйтеся про себе та своїх близьких. Будьте здорові!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ»

ПРАТ «Черкаське хімволокно»