Як сплачувати рахунки за спожиті комунальні послуги в умовах карантину

Шановні споживачі!

Запровадження на державному рівні заходів для запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19, не звільняє споживачів від оплати за спожиті комунальні послуги. Нагадуємо Вам про необхідність своєчасно та у повному обсязі сплатити за отримані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Зважаючи на вимушені міри з обмеження обслуговування через запровадження карантину, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» радить споживачам проводити оплату за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води онлайн, без черг та в будь-який зручний спосіб.

Скористайтесь можливістю проведення дистанційної оплати за отримані послуги на нашому офіційному сайті ПРАТ «Черкаське хімволокно» у розділі «Для населення»/ «Оплата послуг» за посиланням: http://khimvolokno.com.ua/dlya-naselennya/billing.

Для проведення оплати споживачеві необхідно з наведеного переліку обрати зручний і доступний спосіб та скористатись сервісом онлайн оплати. Для цього необхідно ввести номер особового рахунку, обрати вид платежу (централізоване опалення/постачання гарячої води), ввести персоніфіковані дані особистої банківської карти споживача та здійснити оплату.

Разом з тим, нагадуємо, що на нашому сайті Ви можете скористатись онлайн-сервісом «Особистий кабінет» за посиланням: https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth. Завдяки цьому сервісу Ви з легкістю зможете контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду, перевіряти нарахування пільг чи субсидій, передавати показники лічильників, не виходячи зі свого будинку та у зручний час.

Шановні споживачі, закликаємо Вас свідомо ставитися до свого здоров’я! Піклуйтеся про себе, своїх близьких та оточуючих людей. Не покидайте свої домівки без крайньої необхідності!

З повагою, адміністрація

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»