Як у період гідравлічних випробувань нараховується плата за гарячу воду

У літній період ПРАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» традиційно готується до наступного опалювального сезону та проводить гідравлічні випробування з метою виявлення та усунення пошкоджень теплових мереж. Тож надаємо роз’яснення, яким чином здійснюється нарахування за гарячу воду під час проведення гідровипробувань.

Тариф на послугу гарячого водопостачання формується виходячи з тривалості надання цієї послуги споживачам. Відповідно до затверджених Міжгалузевих норм, всі теплопостачальні підприємства України беруть до розрахунку період тривалістю 350 днів на рік. При формуванні тарифу на послугу гарячого водопостачання вже враховано, що гаряча вода буде відключена протягом 15 днів на час проведення гідровипробувань і це вже відмінусовано в тарифі.

Якщо гаряча вода буде відсутня більше ніж 15 днів, черкащани за неї не платитимуть. За дні відсутності послуги гарячого водопостачання в наступному розрахунковому місяці буде здійснено перерахунок розміру оплати.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. При виявленні пошкоджень тепломережі просимо негайно повідомити за телефонами: 64-02-76 // 39-72-35 // 31-90-76.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ