З огляду на погіршення погодних умов Черкаська ТЕЦ залучає до роботи додаткові ресурси

За інформацією Черкаського обласного гідрометцентру, завдяки північному антициклону та південному циклону Черкащину вкрило сніговою ковдрою, товщиною до 10-12 см та скували морози до 9-11º. За прогнозом 19 березня вночі та вранці ще можливий сніг, вдень – без істотних опадів, невеликі прояснення. Вітер північно-східний помірний, 8-13 м/с. Температура вночі 9-14º морозу, вдень 3-8º морозу.

Зважаючи на погіршення погодних умов, для забезпечення стабільного та безперебійного постачання тепла і гарячої води містянам на Черкаській ТЕЦ вжито ряд заходів. Зокрема, задіяна додаткова техніка для розчищення теплових мереж, включено в роботу резервне обладнання для недопущення замерзання будівель та споруд, параметри теплоносія підтримуються згідно з температурним графіком та режимною картою теплових мереж. Також посилено увагу чергового персоналу щодо контролю за режимом роботи теплоелектроцентралі.

Тепловики заспокоюють, незважаючи на холодну погоду, опалювальний сезон проходить у штатному режимі, домівки споживачів та заклади соціальної сфери у повній мірі забезпечені теплом.

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ