За існуючі борги за комунальні послуги працівники виконавчої служби вилучили майно боржників

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» доводить до відома громадян, що за результатами співпраці з державними виконавцями Соснівського відділу державної виконавчої служби міста Черкаси Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, 4 вересня 2018 року було організовано спільні мобільні виїзди за місцями проживання боржників та проведено виконавчі дії, під час яких описано, арештовано та вилучено майно боржників.

За результатами проведених заходів, державними виконавцями описано, арештовано та вилучено у боржників телевізори, комп’ютери, пилососи, швейні машини та іншу побутову техніку, які в подальшому будуть реалізовані. Вилучені кошти від продажу арештованого майна  буде спрямовано на погашення заборгованості перед  ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

 Шановні споживачі!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до споживачів з проханням терміново погасити існуючу заборгованість за надані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання.

У разі складного матеріального становища боржників та не можливості сплатити суми боргу в повному обсязі, Центр обслуговування споживачів укладає договори реструктуризації заборгованості.

Рекомендуємо вирішувати питання щодо погашення заборгованості з оплати комунальних послуг в досудовому порядку та не доводити ситуацію до опису, арешту та вилучення майна.

Сплачуйте за комунальні послуги вчасно! Не ризикуйте своїм майном!

             

                  

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ