Заборгованість споживачів Черкаської ТЕЦ за тепло та гарячу воду сягнула  290 млн гривень

Шановні споживачі послуг, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»!

Повідомляємо, що на початок травня 2018 року черкаські споживачі теплової енергії за отримані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання заборгували ПРАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» близько 290 млн грн. Найбільша сума боргу у населення – 183 млн грн., бюджетні організації заборгували 9,2 млн грн., інші споживачі – 10,00 млн грн. Борг КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» перед підприємством становить 87,8 млн гривень.

Після закінчення опалювального сезону теплопостачальні організації традиційно повинні розпочати підготовку до наступного осінньо-зимового сезону. Проте, наразі на підприємстві внаслідок несвоєчасної оплати споживачами коштів за отримані послуги виникла загроза зриву термінів виконання ремонтно-профілактичних робіт, що передбачені затвердженим графіком підготовки до опалювального періоду 2018-2019рр. Також значна сума заборгованості унеможливлює проведення закупівлі необхідних обсягів вугілля та газу для стабільного проходження наступного опалювального сезону.

Звертаємося до споживачів-боржників з проханням своєчасно та у повному обсязі погасити борги за спожиті послуги. Якщо можливості сплатити борг у повному обсязі немає, можете укласти з ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» договір реструктуризації заборгованості та погасити борг за індивідуальним графіком.

У разі, якщо питання заборгованості у споживачів залишиться неврегульованим підприємство вимушене буде звертатись до суду для примусового стягнення боргу.

Оприлюднюємо перелік споживачів-боржників категорії населення, які мають найбільші суми заборгованості за отримані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання. Сподіваємось на взаєморозуміння, адже від вирішення ситуації, що нині склалася буде залежати наявність комфортних температурних умов у ваших оселях наступного осінньо-зимового періоду.

За більш детальною інформацією споживачам, які мають заборгованість просимо ТЕРМІНОВО звернутися до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ за адресою: бульв. Шевченка, 345/1, телефон: (0472) 31-96-90.

ПЕРЕЛІК  боржників із найбільшими сумами заборгованості

З повагою, керівництво  ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»