Заборгованість споживачів Черкаської ТЕЦ за тепло та гарячу воду сягнула більше 250 млн грн

Черкаські споживачі теплової енергії за отримані послуги централізованого опалення та гарячого водопостачання станом на кінець квітня 2018 року заборгували ПАТ «Черкаське хімволокно» ВП «Черкаська ТЕЦ» більше 250 млн грн.

Протягом опалювального періоду 2017-2018рр. тепловики воконали своє зобов’язання перед містянами, забезпечивши надійне та безаварійне постачання тепла для населення, об’єктів соціальної сфери, бюджетних установ, підприємств та комунальних закладів.

Після закінчення опалювального сезону теплопостачальні організації традиційно повинні розпочати підготовку до наступного осінньо-зимового періоду. Проте, наразі на підприємстві внаслідок несвоєчасної оплати споживачами за отримані послуги виникло збиткове фінансове становище. Значна сума заборгованості робить неможливим виконання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» ремонтно-профілактичних робіт в установлені терміни, що передбачені затвердженим графіком підготовки до опалювального періоду 2018-2019рр. Також можливий зрив термінів при проведенні закупівлі необхідних обсягів вугілля та газу для проходження наступного опалювального сезону.

У свою чергу, звертаємося до споживачів-боржників з проханням своєчасно та у повному обсязі погасити борги за спожиті послуги. Оскільки невиконання станцією заходів в установлені терміни ставить під загрозу якість підготовки та своєчасність початку опалювального періоду 2018-2019рр. у м. Черкаси.

У разі, якщо споживач категорії населення визнає заборгованість та через незадовільне фінансове становище, що документально підтверджено, не може одразу її сплатити – йому пропонується укласти договір розстрочення заборгованості.

Споживачам, які мають заборгованість для врегулювання питання погашення боргу просимо ТЕРМІНОВО звернутися до Центру обслуговування споживачів Черкаської ТЕЦ за адресою: бульв. Шевченка, 345/1, телефон: (0472) 31-96-90. У разі укладання договору реструктуризації з собою мати: паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує право власності на квартиру.

У разі неврегульованого питання заборгованості у споживачів ВП «Черкаська ТЕЦ» ПАТ «Черкаське хімволокно» вимушене буде звертатись до суду для примусового стягнення.

Шановні споживачі, сплачуйте за комунальні послуги вчасно!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ