Запрошуємо взяти участь у конкурсі малюнку «Діти про енергетику» !!!

З нагоди професійного свята – Дня енергетика з 19 листопада до 14 грудня 2018 року Відокремлений підрозділ «Черкаська ТЕЦ» приватного акціонерного товариства «Черкаське хімволокно» оголошує конкурс творчого малюнку серед дітей працівників підприємства «Діти про енергетику».

Умови конкурсу:

До участі у конкурсі малюнку запрошуються діти від 6 до 15 років.

На Конкурс приймаються дитячі творчі роботи, виконані довільною графічною або живописною технікою.

Конкурсні роботи необхідно надіслати не пізніше 10 грудня 2018 на поштову адресу підприємства з поміткою «НА КОНКУРС» або занести в Прес-службу кабінет №207 (2 поверх). Поштова адреса ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»: м. Черкаси, пр-т Хіміків 76.

Конкурсні роботи виконуються на загальну тематику «Діти про енергетику». Для художнього втілення та творчої реалізації задумів у рамках основної тематики учасникам пропонується кілька підтем на вибір, зокрема:

– «Черкаська ТЕЦ – тепло в кожен дім»;

– «Мої батьки – енергетики!»;

– «Енергозбереження у нашому будинку».

 Вимоги до конкурсних робіт:

– На конкурс подаються малюнки форматом А-4, А-3;

– Усі роботи подаються у зазначені терміни;

– На зворотній стороні до кожної конкурсної роботи додається етикетка (10×6см), яка містить: назву роботи, прізвище, ім’я, вік автора, домашню адресу та контактний номер телефону;

– Художні матеріали для виконання робіт: гуаш, акварель, кольорові олівці;

– Зображення має відповідати тематиці конкурсу;

– Приймаються лише авторські дитячі роботи, які виконані з дотриманням умов конкурсу та вимог.

Майстерність та техніка виконання творчих робіт оцінюватиметься конкурсною комісією в залежності від віку учасників у трьох вікових категоріях (6-9 років, 10-12 років, 13-15 років). У кожній категорії буде обрано по три найкращі роботи та визначено переможців. Авторам кращих робіт – переможцям буде вручено цінні подарунки.

Інформацію про підсумки Конкурсу дитячого малюнку «Діти про енергетику» буде розміщено на офіційному сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» (http://khimvolokno.com.ua/). Конкурсні роботи авторам не повертаються, організатор на свій розсуд має право розпоряджатися малюнками учасників.

Нагородження переможців відбудеться після оголошення результатів конкурсу у грудні 2018 році на Черкаській ТЕЦ.

Докладніше з умовами проведення конкурсу можна ознайомитись у «Положенні про проведення конкурсу малюнку серед дітей співробітників ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно».

Запрошуємо дітей проявити свої творчі здібності та показати своє бачення ролі та значення професії «енергетик» та енергетичної галузі загалом у житті людини. Бажаємо юним митцям натхнення та успіхів!

За детальною інформацією про конкурс звертайтесь у прес-службу Черкаської ТЕЦ. Контактний телефон для довідок: (0472) 39-72-42 або моб. тел. 050-41-58-694.

ПОЛОЖЕННЯ про проведення конкурсу малюнку серед дітей співробітників ВП “Черкаська ТЕЦ” ПРАТ “Черкаське хімволокно” на тему: “Діти про енергетику” з нагоди відзначення Дня енергетика у 2018 році

 Адміністрація, профспілковий комітет Черкаської ТЕЦ