Зміни в графіку гідравлічних випробувань

Зміни в графіку гідравлічних випробувань

На сьогодні працівниками ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проведено перший та завершується другий етап гідравлічних випробувань. На міцність та щільність перевірено мережі Південно-Західного району, мікрорайону «Хімселище», вул. Чорновола та вул. Смілянської.

На завершальній стадії перебувають гідравлічні випробування мереж мікрорайону «Д» та вздовж вулиць Нижня Горова, Кобзарська, Різдвяна, Нарбутівська та Симиренківська. Через значну кількість пошкоджень на внутрішньоквартальних мережах та магістральних трубопроводах, що належать КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» відбулися невеликі відхилення від графіку. Орієнтовний термін завершення ІІ-го етапу гідравлічних випробувань – 16 серпня. Гідравлічні випробування теплової мережі ми проводимо спільно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго», тож вмикати тиск повинні разом, працюючи у тандемі, аби в оселях містян взимку було тепло.

У результаті гідравлічних випробовувань, які нині тривають на мережах Черкаської ТЕЦ виявлено близько 90 поривів, з яких 85 усунено.

Основне завдання ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» сьогодні – це підготовка до наступного опалювального періоду.

Гідравлічні випробування теплових мереж є щорічним і обов’язковим заходом, що передбачений Правилами підготовки теплових господарств до опалювального періоду. Їхнє проведення дає змогу виявити та ліквідувати найбільш зношені ділянки мережі та запобігти появі пошкоджень під час опалювального сезону. В Україні, на жаль, більшість мереж прокладено за технологіями попереднього століття і потребують заміни. Однак, коштів на таку модернізацію поки бракує.

Наразі гідравлічні випробування – це єдиний запобіжний захід, який дозволяє заздалегідь виявляти «тонкі» місця тепломереж, аби в зимовий період мешканці черкаських багатоповерхівок були з надійним теплопостачанням.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ