Адміністрація Черкаської ТЕЦ провела весняний суботник

Напередодні Дня праці, адміністрація Черкаської ТЕЦ разом із робочим колективом, «озброївшись» необхідним інвентарем, улаштували весняне прибирання. У суботнику взяло участь чимало співробітників підприємства.

З весняним настроєм і бажанням навести лад після зими, працівники ТЕЦ впорядкували прилеглу до станції територію обабіч дороги по проспекту Хіміків. Спільними зусиллями зелену зону очистили від сухих гілок, торішнього листя та побутового сміття, яке несумлінні водії проїжджаючи повз, викидають зі своїх автівок. Усе сміття зібране під час прибирання було вивезено спецтехнікою.

Ми самі маємо дбати про чистоту навколо, а не бути сторонніми спостерігачами, – говорить директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов. – До прибирання і благоустрою території долучаються всі підрозділи та цехи підприємства. Приємно знати, що ми зробили свій внесок для того, щоб місто стало чистішим, адже чисте довкілля – це запорука здоров’я та краси нашої країни.

Звертаємось до учасників дорожнього руху з проханням не засмічувати узбіччя автодоріг. Сподіваємося, що чистий та охайний вигляд проїзної частини водії та жителі міста будуть підтримувати!

Прес-служба Черкаської ТЕЦ