Анатолій Бондаренко привітав енергетиків із професійним святом

Анатолій Бондаренко привітав енергетиків із професійним святом

22 грудня міський голова Анатолій Бондаренко зустрівся із колективом Черкаської ТЕЦ. Очільник міста привітав працівників із професійним святом та подякував їм за роботу. Десятьох працівників цього підприємства він відзначив цінними подарунками, грамотами виконавчого комітету, подяками та нагрудними знаками.

Нагадаємо, День енергетика в Україні відзначають кожного року, він встановлений Указом Президента України від 1993 року.

– Дякую кожному за вашу важку працю, за те, що за будь-яких умов виконуєте свою роботу – фахово та якісно, поступаєтесь своїми особистими інтересами задля блага інших у той момент, коли це так потрібно. Щиро бажаю вам міцного здоров’я, сил та радісних подій. Хай ваше життя буде сповнене енергією щастя й добра, – звернувся до працівників міський голова Анатолій Бондаренко.

Так, за сумлінну працю й особистий внесок у розвиток енергетичної галузі трьох працівників Анатолій Бондаренко відзначив подяками міського голови. Ними заохотили Бориса Драника (слюсара транспортної дільниці), Тетяну Базик (бухгалтера абонентного відділу) та Станіслава Рябуху (слюсара-ремонтника ремонтно-будівельного цеху).

Грамотами виконавчого комітету Анатолій Бондаренко відзначив Владислава Ігнатенка (майстера з ремонту устаткування котельні Припортового району), Романа Дяченка (електрозварювальника РБЦ) та Олега Піскового (електрослюсара цеху теплової автоматики та вимірювань).

Цінним подарунком міського голови з нагоди свята відзначили Валентина Кучера (слюсара з ремонту устаткування теплових мереж 5 розряду району теплових мереж) та Івана Луговського (машиніста парових турбін VI групи кваліфікації котло-турбінного цеху).

Двох працівників Черкаської ТЕЦ, які захищали незалежність України на її східних кордонах, Анатолій Бондаренко нагородив нагрудними знаками «За мужність і героїзм». Їх вручили Олександру Соколовському (електрослюсарю з ремонту електричних машин 5 розряду електричного цеху) та Сергію Сопруну (машиніста котлів VI групи кваліфікації котло-турбінного цеху).

Пресслужба Черкаської ТЕЦ