Через порив на тепломережі частина будинків тимчасово без гарячого водопостачання

Через порив на тепломережі частина будинків тимчасово без гарячого водопостачання

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що у зв’язку з пошкодженням теплової мережі 39 будинків, 3 садочки та 3 школи, які обслуговує ТЕЦ, від сьогодні, 13 квітня 2021 року, залишилися без гарячого водопостачання. Порив трубопроводу стався на вулиці Благовісній між вулицями Рози Люксембург та Пастерівській.

На час ліквідації пориву тимчасово без гарячої води нині перебувають споживачі Черкаської ТЕЦ, що отримують воду від таких центральних теплових пунктів:

– ЦТП «Благовісна, 310»;

– ЦТП «Новопричистенська, 82»;

– ЦТП «Гуржіївська, 19»;

– ЦТП «Пастерівська, 11»;

– ЦТП «Надпільна, 391»;

– ЦТП «Перемоги, 62».

Перелік будинків з адресами, у яких відключене гаряче водопостачання.

За інформацією фахівців Черкаської ТЕЦ, гаряче водопостачання за вказаними адресами планують відновити після завершення робіт, орієнтовно 16 квітня 2021 року. У будинках, що відносяться до ЦТП «Перемоги, 62» гаряча вода з’явиться 21 квітня.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» перепрошує у своїх споживачів за тимчасові незручності. Ремонтна бригада ТЕЦ буде намагатися якнайшвидше провести необхідні ремонтні роботи на тепловій мережі, аби відновити подачу гарячого водопостачання у домівки споживачів.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ