Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського Дня благоустрою!

Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського Дня благоустрою!
Черкаська ТЕЦ долучилася до загальноміського Дня благоустрою!

Сьогодні, 22 квітня 2021 року, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» долучилися до загальноміського Дня благоустрою! Адміністрація разом із підрозділами підприємства, озброївшись необхідним інвентарем та хорошим настроєм, влаштували весняну толоку, аби навести лад на теплоелектроцентралі та прилеглій території.

На ТЕЦ уже стало доброю традицією щороку навесні проводити заходи по благоустрою, аби покращити стан довкілля та зробити місто чистішим.

Під час так званого суботника на території підприємства прибрали минулорічне опале листя та сухе гілля на зелених зонах, впорядкували клумби, провели санітарну обрізку зелених насаджень.

Водночас працівники Черкаської ТЕЦ впорядкували прилеглу до підприємства територію обабіч дороги по проспекту Хіміків. Спільними зусиллями зелену зону очистили від сухоцвіття, листя та побутового сміття, яке несумлінні водії викидають зі своїх автівок. Усе сміття зібране під час прибирання вивезли спецтехнікою. Завдяки злагодженій роботі тепловики навели лад на Черкаській ТЕЦ і впорядкували прилеглу територію.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» звертається до учасників дорожнього руху з проханням не засмічувати придорожню зону. Сподіваємося, що у такому охайному вигляді узбіччя дороги жителі міста та водії будуть і надалі підтримувати!

– Наше місто – це наш спільний дім, в якому ми живемо! Я впевнений, що кожен із нас хоче жити у затишному, комфортному та чистому домі! Стан довкілля – це наша спільна справа та відповідальність! – зауважив голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно» Віктор Олексенко.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ