Черкаська ТЕЦ оновлює теплову мережу по Симиренківській

Черкаська ТЕЦ оновлює теплову мережу по Симиренківській

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» в межах інвестиційної програми здійснює реконструкцію частини магістральної тепломережі, що проходить в м. Черкаси по вулицях Симиренківська (Рябоконя) та Нарбутівська (Петровського).

Загальна вартість заходу складає близько п’яти мільйонів гривень.

У ході реконструкції заплановано відновити ділянку теплової мережі довжиною 213 метрів (в двотрубному виконанні) шляхом заміни старих трубопроводів діаметром 600х7мм у непрохідних залізобетонних каналах на нові попередньо ізольовані трубопроводи діаметром 720х9мм із встановленням сильфонних компенсаторів.

Збільшення діаметру трубопроводів обумовлено необхідністю дотримання належного гідравлічного режиму системи теплопостачання міста та можливістю зменшення використання природного газу, за рахунок переведення теплового навантаження Припортової котельні на теплоенергетичні потужності основного генеруючого обладнання ТЕЦ.

Проектом передбачено використання сучасного попередньо ізольованого трубопроводу. Такі сталеві труби «одягнені» у спінену поліуретанову ізоляцію. Це дозволяє зберігати високу температуру носіїв, нести мінімальні теплові втрати та забезпечує надійний захист металу від негативного впливу зовнішнього середовища. Високі технічні характеристики попередньо ізольованих труб забезпечують досить тривалу експлуатацію тепломережі, за інформацією виробника, не менше 30 років.

Заміна труб мережі й збільшення їх діаметру дозволить забезпечити надійний та економічний режим роботи теплоелектроцентралі, безперебійне постачання теплової енергії до будинків споживачів та сприятиме поліпшенню теплопостачання мікрорайонів Дніпровський, Митниця і центральної частини міста.

Реалізація зазначеної реконструкції запланована за два календарних роки 2020 та 2021 роки. У 2020 році підприємство закупило необхідну трубну продукцію, а в 2021 році здійснить виконання робіт із реконструкції тепломережі підрядним способом. На сьогодні підрядна організація вже розпочала підготовчі земляні роботи.

Реконструкція магістрального трубопроводу, що проходить по вулиці Симиренківській дозволить підвищити надійність та якість теплопостачання міста Черкаси.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ