Черкаська ТЕЦ подбала про літній відпочинок дітей працівників

Черкаська ТЕЦ подбала про літній відпочинок дітей працівників

Червень уже промайнув, але попереду ще цілих два літні місяці для активного відпочинку та оздоровлення дітей. Цього року профспілковим комітетом ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», на підставі Колективного договору 2020-21рр., було придбано 35 путівок для дітей працівників станції, від 7 до 16 років, у Дитячий оздоровчий центр «Дахнівська Січ», що знаходиться у Черкаському районі, с. Свидівок.

Придбати дитячі путівки для всіх бажаючих, відповідно до заявок, вдалося завдяки підтримці адміністрації підприємства. Цього літа було виділено додаткові кошти на оздоровлення дітей наших працівників. Батьківська доплата склала 20% від загальної вартості путівки.

Особливістю дитячого табору «Дахнівська Січ» є те, що відпочинок дітей будується на засадах Запорізької Січі та сповнений козацьких традицій і національного духу. Програма табору направлена на розвиток особистості дитини.

Для забезпечення відпочинку та зайнятості дітей упродовж дня на території є п’ять спортивних майданчиків (футбольний, волейбольний, баскетбольний та зі спортивними снарядами). Окрім спортивних та ігрових майданчиків, басейну та водної гірки, у таборі працюють розвиваючі студії (журналістики, іноземних мов), проводяться творчі майстер-класи. Перебування дітей у таборі відбувається з дотриманням необхідних протиепідемічних заходів.

Територія оздоровчого табору оточена сосновим лісом, а на місцевості є фруктовий сад та багато зелених галявин для відпочинку. Харчування в таборі 5-ти разове. За основу меню взято «Меню для шкільних їдалень від Євгена Клопотенка».

– Для малечі важливо весело та з користю для здоров’я провести літні канікули. Гарний відпочинок є запорукою хорошого настрою, високої працездатності та успішного навчання дітей у новому навчальному році – наголошує директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ