Черкаська ТЕЦ продовжує проведення гідравлічних випробувань

Черкаська ТЕЦ продовжує проведення гідравлічних випробувань

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, гідравлічні випробування теплових мереж на щільність та міцність у місті тривають. Упродовж гідровипробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання у частини будинків, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ.

Від сьогодні, 11 травня 2022 року, гаряче водопостачання буде припинено для наших споживачів на вулицях: Смілянська, Хоменка, Вернигори та Десантників.

Перелік житлових будинків з адресами, що потрапляють під гідровипробування з 11.05.22 додаємо: ПЕРЕЛІК будинків без ГВП

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей. Перевірка і підготовка теплової мережі здійснюється традиційно щороку в міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на трубопроводах та забезпечити надійне постачання тепла і гарячої води до будинків міста в опалювальний сезон.

Звертаємо увагу споживачів на необхідність надійно відключити об’єкти, що підлягають випробуванням, від системи теплопостачання зі встановленням металевих заглушок на системи опалення.

Гідровипробування проводяться під високим тиском, тому при виявленні пошкоджень тепломереж просимо негайно повідомити за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 39-73-95; 64-02-62.

Незважаючи на воєнні реалії сьогодення, колектив Черкаської ТЕЦ робить усе можливе для того, щоб зберегти стабільне функціонування інфраструктури міста Черкаси.

Працюємо для вас, працюємо завдяки вам!

Все буде Україна!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ