Черкаська ТЕЦ проводить гідравлічні випробування тепломереж

Черкаська ТЕЦ проводить гідравлічні випробування тепломереж

Опалювальний період 2018-2019рр. у Черкасах завершився. Аби наступний опалювальний сезон пройшов стабільно і без збоїв працівникам ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» необхідно у міжопалювальний період підготувати теплове господарство до безаварійної роботи взимку.

Так, із 6 травня стартував перший етап гідравлічних випробувань, у ході якого тепловики перевірять теплові магістралі на щільність і міцність.

Черкаська ТЕЦ сумісно з КПТМ «Черкаситеплокомуненерго» буде проводити гідровипробування теплових мереж, які проходять по таким вулицям: пр. Хіміків, Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Самійла Кішки, Бидгощська, В’ячеслава Галви, Максима Залізняка, Смілянська, Хоменка, Автомобілістів, Лук’янова, Луценка, Вернигори, Дашковича та в Південно-західному районі. У зв`язку з цим, у житлових будинках буде відсутнє гаряче водопостачання.

Звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання. При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 39-72-35; 39-70-76.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань, які традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на теплотрасах і забезпечити надійне постачання тепла та гарячої води взимку.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ