Черкаська ТЕЦ розпочала проведення гідравлічних випробувань

Черкаська ТЕЦ розпочала проведення гідравлічних випробувань

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що з 11 квітня 2022 року в Черкасах стартував перший етап гідравлічних випробувань, у ході якого спеціалісти перевіряють теплові мережі на щільність та міцність.

Опалювальний період 2021-2022рр. завершився. Для своєчасного початку та безаварійного проходження наступного опалювального сезону працівникам Черкаської ТЕЦ необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та підготувати теплові мережі.

Упродовж гідровипробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання у частини будинків, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ.

Перелік житлових будинків з адресами, що потрапляють під перший етап гідровипробувань додаємо: ПЕРЕЛІК будинків без ГВП (І етап).

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Вони традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на трубопроводах та забезпечити надійне постачання гарячої води й тепла взимку до осель містян.

Гідровипробування проводяться під високим тиском. Тож звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання з встановленням металевих заглушок на системи опалення.

При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 39-73-95; 64-02-62.

Незважаючи на складнощі, сьогодні колектив Черкаської ТЕЦ робить усе можливе для того, щоб зберегти стабільне функціонування інфраструктури міста Черкаси.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ