Черкаська ТЕЦ розпочинає проведення першого етапу гідравлічних випробувань

Черкаська ТЕЦ розпочинає проведення першого етапу гідравлічних випробувань

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що від сьогодні, 19 квітня 2021 року, в Черкасах стартують гідравлічні випробування, в ході яких тепловики перевірятимуть теплові мережі на щільність та міцність.

Опалювальний період 2020-2021рр. завершився. Щоб наступний опалювальний сезон пройшов стабільно, спеціалістам Черкаської ТЕЦ  необхідно підготувати теплове господарство до надійної та безаварійної роботи.

Упродовж гідровипробувань тимчасово буде відсутнє гаряче водопостачання у будинках на окремих вулицях міста, що перебувають у зоні обслуговування Черкаської ТЕЦ. Орієнтовна дата завершення першого етапу гідравлічних випробувань – 01 травня 2021 року.

Цьогоріч перший етап випробувань проходитиме в два підетапи:

– перший підетап проводитиметься з 19 квітня по проспекту Хіміків, вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Яцика, Бидгощській, Анатолія Лупиноса;

– другий підетап проводитиметься з 23 квітня по вулиці Сурікова, Нечуя Левицького, В’ячеслава Чорновола, Чайковського, Самійла Кішки, Бидгощській, Максима Залізняка, В’ячеслава Галви та проспекту Хіміків.

Перелік житлових будинків з адресами, що підпадають під перший підетап гідровипробувань додається.

ПЕРЕЛІК будинків без ГВП (І етап, перший підетап)

Черкаська ТЕЦ проводить гідравлічні випробування під тиском 16 атмосфер. Звертаємося до всіх споживачів, підключених до теплових мереж, що підлягають випробуванням, надійно відключити свої об’єкти від системи теплопостачання.

При виявленні пошкоджень тепломереж негайно повідомте за телефонами: 64-02-76; 39-72-35; 31-90-78; 39-73-95.

Адміністрація Черкаської ТЕЦ звертається до споживачів із розумінням поставитися до тимчасових незручностей, викликаних проведенням у місті гідравлічних випробувань. Вони традиційно проходять щороку у міжопалювальний період, аби убезпечити містян від небажаних поривів на теплотрасах та забезпечити надійне постачання гарячої води й тепла взимку до осель містян.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ