Черкаська ТЕЦ: Своєчасно сплачуйте за отримані послуги!

Черкаська ТЕЦ: Своєчасно сплачуйте за отримані послуги!

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що сплачувати рахунки за послуги гарячого водопостачання та централізованого опалення, спожиті в попередньому календарному місяці, необхідно у визначені законодавством строки – до 20 числа кожного місяця.

Багато споживачів сприймає сьогодні карантин, як звільнення від оплати житлово-комунальних послуг, але це не так. На законодавчому рівні дійсно гарантується, що в разі несвоєчасної оплати рахунків за «комуналку» протягом карантинного періоду і ще впродовж місяця після нього до споживачів не буде застосовано штрафних санкцій (пені, припинення надання послуг, тощо). Утім, це не означає, що нині оплачувати послуги не варто.

Період карантину закінчиться, а ваші борги залишаться. Це, в свою чергу, може призвести до незапланованих витрат у подальшому, коли вам доведеться розраховуватися одразу за декілька місяців. Щоб заощадити кошти, адміністрація підприємства закликає споживачів у період карантину систематично сплачувати за комунальні послуги, що надасть змогу ретельніше планувати родинний бюджет.

Щомісяця ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» проводить нарахування за надані в попередньому розрахунковому періоді послуги. Так, із сумами у платіжках за лютий можна ознайомитися в «Особистому кабінеті» на нашому сайті за посиланням: https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth

Сервіс «Особистий кабінет» – це один з найзручніших способів дистанційного керування особовим рахунком, які пропонує наше підприємство. Він буде зручним і корисним для тих відповідальних споживачів, які прагнуть розраховуватись за отримані послуги, не чекаючи, поки платіжки надійдуть до них поштою.

Підприємство створило всі умови, аби споживачі в період дії карантин, не наражаючи себе на небезпеку, могли розраховуватися за отримані послуги з централізованого опалення та постачання гарячої води, не виходячи з дому. Пропонуємо вам кілька електронних платіжних систем на вибір на нашому сайті за посиланням: https://khimvolokno.com.ua/dlya-naselennya/billing

Оберіть найзручніший для вас спосіб оплати через Інтернет:

– Приват24;

– Portmone.com;

– EasyPay;

– Payhub;

– My Alfa-Bank.

Не забувайте, не лише сплачувати власні рахунки, а й допомагати здійснювати онлайн розрахунки своїм рідним, які нині перебувають у зоні ризику захворіти на COVID-19.

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» закликає споживачів бути відповідальними та вчасно розраховуватись із підприємством за надані комунальні послуги.

Подбайте про своїх рідних і близьких, а ми подбаємо про комфорт та затишок у ваших оселях!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ