ЧЕРКАСЬКІЙ ТЕЦ – 60 РОКІВ !!!

ЧЕРКАСЬКІЙ ТЕЦ – 60 РОКІВ !!!

Стабільне виробництво теплової та електричної енергії, високі виробничі потужності, освоєння нового ринку електроенергії, перспективні плани на найближчі роки – з такими показниками одне з провідних теплогенеруючих підприємств Черкащини сьогодні відзначає свій 60-річний ювілей!

Черкаська теплоелектроцентраль є одним із найбільших теплогенеруючих підприємств області та уже більш ніж півстоліття є надійним постачальником тепла в оселі черкащан. Це роки наполегливої, непосильної та кропіткої праці численного колективу станції.

Аби містяни відчували комфорт і затишок упродовж опалювального сезону працівники ТЕЦ докладають максимум зусиль. Сьогодні теплоелектроцентраль забезпечує гарячою водою та опалює 800 житлових будинків міста, 30 дитячих садочків, 22 школи, 14 лікувальних закладів і 85 державних установ.

Таку тяжку і таку важливу роботу вдається втілювати завдяки великому згуртованому колективу, що об’єднаний в єдину команду задля досягнення загальної мети. Кожен працівник станції вкладає частинку своєї душі й серця у нашу спільну працю і без жодного з вас неможливо було б досягнути тих результатів, якими ми наразі пишаємось.

Низький уклін та щира подяка працівникам Черкаської ТЕЦ за невтомну й самовіддану працю, за те, що залишаєтесь вірними своєму покликанню.

Дорогі працівники та ветерани Черкаської ТЕЦ, прийміть найщиріші вітання з нагоди ювілею підприємства. Сьогодні, без перебільшення, визначний день для кожного з нас. Адже ми належимо до когорти людей, яким станція відчинила двері у дружню енергетичну родину, в якій кожний фахівець знайшов своє покликання.

У цей святковий день прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, прихильності долі, розуміння і підтримки від рідних, друзів та колег, нових досягнень, реалізації всіх планів і задумів, життєвої сили та світла в душі!

Черкаська ТЕЦ з Днем народження!!!

З повагою, адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ»

ПРАТ «Черкаське хімволокно»