Черкаській ТЕЦ виповнилося 58 років!

Черкаській ТЕЦ виповнилося 58 років!

Шановні колеги, споживачі, друзі!

Уже більш ніж півстоліття служить людям Черкаська теплоелектроцентраль. Аби містяни відчували комфорт і затишок у своїх домівках працівники ТЕЦ докладають максимум зусиль. Сьогодні підприємство відзначає 58 років своєї виробничої діяльності! Це роки наполегливої, тяжкої та кропіткої праці численного колективу нашої станції.

На підприємстві нині працює понад 800 висококваліфікованих працівників. Переважна більшість – це виробничі професії, що забезпечують технологічний процес. Близько 30% колективу – оперативний склад, це люди, які незважаючи день чи ніч, вихідні чи святкові дні, холодна зима чи спекотне літо, стоячи пліч-о-пліч, забезпечують надійну та безперебійну роботу турбін, котлів і машинного обладнання.

Колектив ВП «Черкаська ТЕЦ ПРАТ «Черкаське хімволокно», стоячи на варті, щохвилинно, щосекундно робить усе можливе для того, аби наша станція, немов «енергетичне серце» міста, невпинно працювала і залишалася надійним джерелом теплопостачання для споживачів м. Черкаси.

Для більшості співробітників Черкаська ТЕЦ – це не просто робочі будні, а справжня велика родина. Поруч із батьками працюють діти, адже у колективі є не одна трудова династія. Молодому поколінню передають свій досвід ветерани, які віддали ТЕЦ вже по кілька десятків років свого життя.

Всі ці люди – це гордість нашого колективу, надійність та відданість спільній справі, справжні професіонали, це Енергетики з великої літери.

Низький уклін та щира вдячність працівникам Черкаської ТЕЦ за невтомну й самовіддану працю, за те, що залишаються вірними своєму покликанню.

Вітаємо Черкаську ТЕЦ та весь робочий колектив з Днем народження!

З повагою, адміністрація

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»