Для отримання готівкової субсидії необхідно погасити борги за комунальні послуги

Для отримання готівкової субсидії необхідно погасити борги за комунальні послуги

Шановні споживачі,

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що у травні 2019 року органами соціального захисту населення проводиться перепризначення субсидій на наступний опалювальний період.

Підприємством – надавачем послуг Черкаською ТЕЦ до управління соціального захисту будуть надані реєстри споживачів – отримувачів субсидії, які наразі мають заборгованість за комунальні послуги. Відповідно, громадяни, які станом на травень-червень матимуть борги за житлово-комунальні послуги, втратять право на подальше отримання готівкової (монетизованої) субсидії.

Пенсіонери отримають державну допомогу на оплату комунальних послуг готівкою через Пенсійний фонд та Укрпошту, особи не пенсійного віку – через Ощадбанк.

Ті громадяни, які отримували субсидію на оплату житлово-комунальних послуг у минулому опалювальному сезоні, автоматично отримають перепризначення державної підтримки. Проте, деяким категоріям необхідно у травні оновити Заяву та Декларацію про доходи.

Так, повторно з документами до управління соціального захисту населення необхідно звернутися:

–  Орендарям житла;

–  Внутрішньо переміщеним особам;

–  Тим сім’ям, яким субсидію було призначено не на всіх зареєстрованих, а фактично проживаючих у помешканні осіб;

–  Тим сім’ям, де є непрацюючі люди працездатного віку, в яких або відсутні доходи, або вони менші мінімальної заробітної плати;

–  Тим родинам, у яких відбулися зміни у складі сім’ї протягом останнього року.

Шановні споживачі!

Враховуючи вищезазначене, повідомляємо Вас про необхідність терміново сплатити існуючу заборгованність за отримані послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання в термін до «20» травня 2019р. з метою збереження державної допомоги на оплату житлово-комунальних послуг.

Хочемо подякувати сумлінним споживачам, які вчасно та відповідально сплачують за отримані послуги.

Не втратьте державну допомогу!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно»