Для призначення субсидії необхідно розрахуватися з боргами!

Для призначення субсидії необхідно розрахуватися з боргами!

Цьогоріч Уряд надає можливість громадянам у рамках експериментального проєкту максимально спростити процедуру звернення за житловою субсидією. Такий спрощений механізм звільнить від потреби збирати довідки про доходи, заповнювати бланки та стояти в чергах. Достатньо лише подати заяву в електронній формі «в один клік».

Зробити це можна будь-яким зручним для вас способом, зокрема:

– в онлайн-кабінеті на вебпорталі або в мобільному додатку Пенсійного фонду України;

– на Порталі Дія;

– поштою або особисто у сервісних центрах Пенсійного фонду України;

– особисто подати уповноваженим територіальних громад;

– у центрах надання адміністративних послуг.

Заява на отримання субсидії для друку є у вільному доступі за посиланням: https://www.msp.gov.ua/news/22940.html.

Скористатися такою можливістю напередодні опалювального сезону можуть усі потенційні субсидіанти. Більшості домогосподарств країни, які отримували субсидії минулого опалювального сезону, перепризначать виплати автоматично.

Нагадуємо, що заборгованість за житлово-комунальні послуги, яка виникла впродовж трьох місяців і перевищує суму 680 грн, є підставою для відмови в призначенні субсидії.

Така вимога забезпечує контроль платіжної дисципліни та цільове використання коштів отримувачами житлової субсидії.

При цьому, з метою забезпечення державною підтримкою осіб, які перебувають в складних життєвих обставинах, житлова субсидія призначається у випадках наявності заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг за умови документального підтвердження сплати заборгованості або укладення з надавачем послуги договору про її реструктуризацію.

З питань оплати заборгованості та укладення договорів реструктуризації боргу просимо звертатися до юридичного відділу ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» за адресою: м. Черкаси, просп. Хіміків, 76 або за тел. 050-271-56-06 (вайбер, телеграм), 050-271-51-53.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ