Для увімкнення опалення необхідно отримати акти готовності будинків!

Для увімкнення опалення необхідно отримати акти готовності будинків!

Шановні управителі будинків, ОСББ і ЖБК, будьте відповідальними! Завершіть проведення всіх необхідних робіт та отримайте акти готовності будинків до опалювального періоду!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що підготовка підприємства до опалювального періоду 2023-2024 перебуває на завершальному етапі. В разі потреби ТЕЦ готова подати теплоносій, відповідно до рішення міськвиконкому.

У Черкасах, за заявками керівників, уже розпочали підключати до тепла об’єкти соціальної інфраструктури – це лікарні, школи та садочки.

Щодо ввімкнення об’єктів комунальної сфери та житлових будинків, то орієнтуємося на погодні умови. Згідно з нормами, опалення вмикаємо, якщо протягом 3 днів середньодобова температура буде нижчою за +8°C.

Втім, для своєчасного ввімкнення опалення в оселях містян балансоутримувачу будинку, ОСББ, ЖБК необхідно отримати акт готовності, відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Лише за умови повної готовності внутрішьобудинкової системи та отримання акту готовності, опалювальний сезон вчасно розпочнеться в будинку!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що підготовка будівель міста є одним із важливих заходів для забезпечення надійної та стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий сезон.

Закликаємо управителів, в тому числі ОСББ та ЖБК, подбати про отримання актів готовності будинків! Потурбуйтеся про тепло у ваших домівках, адже старт опалювального сезону не за горами!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ