До відома балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК)!

До відома балансоутримувачів будинків (ОСББ, ЖБК)!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що підготовка підприємства до опалювального періоду 2023-2024 перебуває на завершальному етапі. Втім, для своєчасного увімкнення опалення, окрім підготовки станційного енергетичного устаткування та зовнішніх теплових мереж, ретельної підготовки потребують також і внутрішньобудинкові системи.

Адміністрація ТЕЦ звертається до балансоутримувачів будинків (управлінська компанія, ОСББ, ЖБК) та нагадує про необхідність провести перевірку технічного стану будівель та внутрішньобудинкової мережі й отримати акти готовності до опалювального періоду, відповідно до «Правил підготовки теплових господарств до опалювального періоду».

Звертаємо увагу, що в межах підготовки будинків до експлуатації в опалювальний період, необхідно виконати затверджений перелік заходів. З-поміж основних:

– виконання ревізії та встановлення розрахункових звужувальних пристроїв на вводах систем теплоспоживання (обмежувальні шайби системи опалення та гарячого водопостачання, сопла елеваторів);

–  здійснення промивки системи;

–  проведення ремонту, промивки та гідравлічних випробувань бойлерів.

Лише за умови виконання відповідних заходів у повному обсязі та при готовності теплового господарства, комісія складе та затвердить акт готовності будинку до опалювального сезону.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує, що підготовка будівель міста є одним із важливих заходів для забезпечення надійної та стабільної роботи системи теплопостачання в осінньо-зимовий період.

Шановні споживачі, управителі будинків, ОСББ і ЖБК, будьте відповідальними! Завершіть проведення всіх необхідних робіт до старту нового опалювального сезону та отримайте акти готовності будинків.

Подбайте про тепло у ваших домівках, адже часу залишилося зовсім мало!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ