Добрих справ багато не буває!
Добрих справ багато не буває!
Добрих справ багато не буває!
Добрих справ багато не буває!

Працівники ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» вирішили із користю використати деревця, яких черкащани вже почали позбуватися після новорічних свят. Зібравши хвойні, тепловики відвезли їх до Черкаського зоопарку.

– Привезені дерева застосуємо для різних напрямів, – розповідає директор зоопарку Євгеній Ван. По-перше, хвойні дерева мають у своєму складі речовини, які допомагають тваринам вижити у зимових умовах. Зокрема, ялина чи сосна багаті на вітаміни групи В та на ефірні масла. Деревця будуть гарним кормом для копитних тварин. Також хвойні використаємо для виготовлення щепи задля ароматної підстилки у вольєри. Дерева, що залишаться, застосуємо для декорування, аби збагатити середовище тварин в умовах зоопарку. Так, тварини почувають себе затишніше, – зазначив Євген Леонідович та подякував тепловикам за добру справу.

Робітник зоопарку Юлія розповіла, що важливо переглянути кожне деревце, аби не було ніякого серпантину чи дощику та зазначила, що привезеного запасу хвойних вистачить на місяць.

Працівник Черкаської ТЕЦ Михайло розповів, як виникла така ідея. – Коли збиралися викидати свою ялинку, до мене підійшла донька і запропонувала на санчатах відвезти деревце до зоопарку, адже тварини взимку потребують корму. Не довго думаючи, порадився з колегами, які підказали, де біля будинків зібралося багато новорічних дерев. Під’їхали з хлопцями забрали та відвезли до зоопарку, ще й допомогли їх розгрузити. Донька відтепер мною гордиться, адже добрих справ багато не буває!».

 Прес-служба Черкаської ТЕЦ