ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

ВІТАЄМО З ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

ДОРОГІ ДРУЗІ, КОЛЕГИ ТА ПАРТНЕРИ, ВІТАЄМО ВАС ІЗ НАШИМ СПІЛЬНИМ ПРОФЕСІЙНИМ СВЯТОМ – ДНЕМ ЕНЕРГЕТИКА!

Символічно, що саме взимку, коли всі українці особливо потребують затишку в домівках, служителі енергії, вершителі світла й тепла відзначають своє професійне свято. Напевно, важко знайти більш важливу галузь, ніж енергетична. Із особливою відповідальністю ми дбаємо про енергетичну безпеку свого міста та Черкаського краю. Сьогодні від нашої професійності та сумлінності залежить безперебійна робота підприємств, ефективність функціонування соціальної сфери, зв’язку та транспорту, гідний та комфортний побут українців – тепло і світло у школах, дитячих садках, лікарнях та в наших оселях.

Колеги, Ваша нелегка праця, золоті руки, багатющий досвід та світлі голови – це сила і міць Черкаської теплоелектроцентралі. Наше підприємство стабільно працює та розвивається саме завдяки Вам. Тож нехай усвідомлення значимості цієї професії, відповідальності, що пов’язана з нею, надає невичерпних сил та наснаги, надихає на нові трудові звершення!

Висловлюємо Вам щиру подяку за самовіддану працю. Прийміть найщиріші вітання і побажання міцного здоров’я, нових досягнень, реалізації всіх планів і задумів, життєвої сили та світла в душі! Нехай кожен Ваш день буде повним енергії, ніби в серці у Вас є вічний двигун!

Зі святом, дорогі енергетики!

Голова правління ПРАТ «Черкаське хімволокно», Віктор Олексенко

Директор Черкаської ТЕЦ, Михайло Фатьянов