Дотримання природоохоронного законодавства – одне з пріоритетних завдань ПРАТ «Черкаське хімволокно»

Дотримання природоохоронного законодавства – одне з пріоритетних завдань ПРАТ «Черкаське хімволокно»

У листопаді 2020 року Державна екологічна інспекція провела позапланову перевірку ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно». За результатами перевірки інспекцією встановлено деякі недоліки та була пред’явлена підприємству претензія щодо відшкодування коштів державі.

Відповідно до припису екологічної інспекції, ПРАТ «Черкаське хімволокно» у лютому 2021 року добровільно сплатило всю суму відшкодування до спеціального фонду державного та місцевих бюджетів. Зазначену інформацію підтверджує Головне управління Державної казначейської служби України у Черкаській області.

Директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда зазначає, що наразі на підприємстві ведеться активна робота по усуненню виявлених недоліків. – Враховуючи проблеми та сучасний стан довкілля в Україні, сьогодні одними з важливих питань на теплоелектроцентралі є: дотримання природоохоронного законодавства, забезпечення необхідних екологічних заходів та впровадження енергозберігаючих технологій, – розповідає керівник.

– Екологічний стан міста, збереження довкілля та поліпшення якості атмосферного повітря мають бути пріоритетною метою кожного підприємства, що працює в межах міста Черкаси, адже в цьому місці проживаємо ми, наші рідні та близькі люди, – наголосив Олексій Володимирович.

Підприємство зобов’язується вжити всіх необхідних заходів, що направлені на ліквідацію недоліків, встановлених екологічною перевіркою, задля покращення екологічної ситуації міста.

Державна екологічна інспекція Центрального округу (dei.gov.ua)

Пресслужба Черкаської ТЕЦ