Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Дотримуйтесь правил пожежної безпеки!

Шановні споживачі та жителі міста!

Теплий і привітний травень це чудовий період для свят, відпочинку та пікніків. Зважаючи на це, ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» в черговий раз звертається до вас із проханням не провокувати пожежі у природних екосистемах, дотримуватися та виконувати елементарні правила пожежної безпеки під час відпочинку на природі чи проведенні господарських робіт, що сприятиме збереженню навколишнього середовища, тваринного світу, приватних та виробничих будівель і споруд, стане гарантією вашої безпеки та інших громадян.

Пожежа — стихійне лихо, що має катастрофічні наслідки для природи й людей. Найчастіше лісова пожежа провокується людською недбалістю: не загашені багаття, кинуті недопалки. Легковажне поводження з вогнем, примножене на небезпечні для екосистем погодні умови, може призвести до трагічних наслідків, зокрема, й загибелі людей.

Щодоби вогнеборці ліквідовують сотні пожеж у природних екосистемах, які завдають значної шкоди навколишньому середовищу, населенню та підприємствам.

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» наголошує на необхідності суворого дотримання правил пожежної безпеки!

1.Не можна розводити та залишати багаття без нагляду у лісовій зоні під час пожежонебезпечного періоду! Оскільки спалювання сухостою може спричинити тяжкі наслідки, такі як руйнування родючого шару ґрунту, загибель тварин а також неконтрольоване поширення вогню;

2.Не слід випалювати суху траву, сміття на присадибних ділянках, розводити відкритий вогонь поруч із господарчими і виробничими будівлями та спорудами, а також залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці;

3.Не дозволяйте дітям бавитися із сірниками та запальничками;

4.Якщо ви помітили займання в лісах, посадках та на відкритих територіях, негайно телефонуйте за номером «101».

Згідно із статтею 77-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, за вищезазначені дії громадяни мають нести адміністративну відповідальність.

Пам’ятайте, що лише дотримання елементарних правил пожежної безпеки застереже від трагічних наслідків та матеріальних збитків!