Гаряче водопостачання у районі Благовісної відновлять 20-21 квітня

Гаряче водопостачання у районі Благовісної відновлять 20-21 квітня

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що у зв’язку зі значним збільшенням обсягів необхідних ремонтних робіт після виявлення фахівцями місця пошкодження трубопроводу тепломережі на вулиці Благовісній між вулицями Рози Люксембург та Пастерівській, термін відновлення гарячого водопостачання у будинках містян подовжено.

За інформацією фахівців Черкаської ТЕЦ, гарячу воду тут планують відновити після завершення робіт, орієнтовно 20-21 квітня 2021 року.

Нагадаємо, що внаслідок пошкодженням теплової мережі 39 будинків, 3 садочки та 3 школи, які обслуговує ТЕЦ, залишилися без гарячого водопостачання.

Так, на час ліквідації пориву тимчасово без гарячої води нині перебувають споживачі Черкаської ТЕЦ, що отримують воду від таких центральних теплових пунктів:

– ЦТП «Благовісна, 310»;

– ЦТП «Новопричистенська, 82»;

– ЦТП «Гуржіївська, 19»;

– ЦТП «Пастерівська, 11»;

– ЦТП «Надпільна, 391»;

– ЦТП «Перемоги, 62».

Перелік будинків з адресами, у яких відключене гаряче водопостачання.

Від виконаних наразі ремонтних робіт на тепловій мережі залежить якість теплопостачання до осель містян у подальшому. Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» перепрошує у своїх споживачів за тимчасові незручності.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ