Гідравлічні випробування. Актуальна інформація

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, підготовка теплової мережі до опалювального сезону триває. На сьогодні частково завершено другий етап гідравлічних випробувань теплових мереж на міцність і щільність у мікрорайоні Хімселище.

Так, з 20 червня 2024 року відновлено подачу теплоносія споживачам за адресами:

– Вул. Максима Залізняка № 87, 89, 91, 91/1, 93/1, 95, 99, 99/1, 101;

– Дитячий заклад № 61 за адресою вул. Максима Залізняка, 93/1;

– Вул. Поднєвича № 2, 3/1;

– З 18 червня 2024 року відновлено подачу теплоносія споживачам за адресою:просп. Хіміків № 56.

У результаті проведення гідравлічних випробовувань, які нині тривають, на мережах Черкаської ТЕЦ виявлено пориви, більшу частину з яких вже усунено. Ремонтно-відновлювальні роботи тривають на магістралі №7 у мікрорайоні Хімселище та магістралі №4 у Південно-Західному мікрорайоні міста. До того ж, фахівці здійснюють аварійний ремонт на тепловій мережі по вулиці Новопречистенській у центрі міста.

Сьогодні основне завдання для ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» – це ретельна підготовка генеруючого обладнання і теплових мереж до безперебійної роботи впродовж наступного нелегкого опалювального періоду.

Звертаємо увагу, що для інформування споживачів на офіційному сайті ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» запроваджено розділ «РЕМОНТ ТЕПЛОМЕРЕЖ». У зазначеному розділі публікується інформація про тимчасові відключення та адреси будинків, де подачу теплоносія відновлено. Проглянути інформацію можливо за посиланням: https://khimvolokno.com.ua/remont

Дізнатись актуальну інформацію про проведення ремонтних робіт, адреси будинків, у яких тимчасово відключене гаряче водопостачання, можливо в оператора «Району теплових мереж» за телефоном: (0472) 64-02-76.

Дякуємо містянам за розуміння та приносимо свої вибачення за тимчасові незручності пов’язані з проведенням гідравлічних випробувань.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ