Історію ТЕЦ творять люди!

Історію ТЕЦ творять люди!

60-річну історію Черкаської теплоелектроцентралі створює численний колектив, цілі родини теплоенергетиків. Це люди, які незважаючи на час доби та погодні умови, стоячи пліч-о-пліч, забезпечують надійну роботу станції.

Працівники ВП «Черкаська ТЕЦ ПРАТ «Черкаське хімволокно», стоячи на варті, щохвилинно, щосекундно роблять усе можливе задля того, аби містяни відчували комфорт і затишок у своїх домівках, а наша станція, немов «енергетичне серце» міста, невпинно працювала і залишалася надійним джерелом теплопостачання для споживачів м. Черкаси.

Для більшості співробітників Черкаська ТЕЦ – це не просто робочі будні, а справжня велика родина. Поруч із батьками працюють діти, адже у колективі є не одна трудова династія. Молодому поколінню передають свій досвід ветерани, які віддали ТЕЦ вже по кілька десятків років свого життя.

На підприємстві нині працює понад 700 висококваліфікованих працівників. Переважна більшість – це виробничі професії, що забезпечують технологічний процес. Близько 30% колективу – оперативний склад, це люди, які забезпечують безперебійну роботу турбін, котлів і складного енергетичного устаткування.

Всі ці люди – це гордість колективу, надійні та віддані спільній справі, справжні професіонали, що залишаються вірними своєму покликанню!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ