Кожен ваш платіж важливий!

Кожен ваш платіж важливий!

Шановні споживачі!

Сьогодні ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» 24/7 забезпечує безперебійне теплопостачання до ваших осель, щоб з огляду на нинішні реалії, ви почувалися вдома затишно та комфортно. Ми виробляємо важливу нині електроенергію, підтримуючи енергосистему нашої країни.

Адміністрація підприємства щиро дякує кожному споживачу, що своєчасно та у повному обсязі сплачує за тепло та гарячу воду, навіть перебуваючи за межами міста. Кожен сплачений вами рахунок — це запорука нашої роботи та стійкості енергетики України!

Опалювальний період ще триває, втім на Черкаській ТЕЦ розпочинають підготовку до майбутньої ремонтної програми та планують закупівлю необхідного. Сьогодні, у воєнний час, ми особливо потребуємо вашої підтримки. Ваші рахунки за тепло та гарячу воду сформовані. Електронні рахунки за спожиті послуги доступні в особистому кабінеті на нашому сайті. Також ми доставили паперові рахунки до ваших поштових скриньок. Дорогі споживачі, сплачуйте за послуги вчасно!

Для сплати за послуги радимо вам користуватися безпечними сервісами, які дозволяють погасити заборгованість та сплатити нинішні нарахування швидко, не полишаючи домівки.

Онлайн-платежі можна здійснити на сайтах банківських установ та через мобільні додатки банків. Оберіть найзручніший для вас спосіб оплати: Приват24, Portmone.com, EasyPay, Payhub, Му Sense Bank.

Дізнатись інформацію щодо нарахувань, передати показники лічильників, перевірити нарахування пільг чи субсидій, контролювати розрахунки за спожите тепло та гарячу воду ви можете на нашому сайті завдяки зручному сервісу «Мій дім. Особистий кабінет» за посиланням: https://md.tec4.kiev.ua/login

Тримаємося і віримо! Все буде Україна!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ