Кожна ваша оплата за комунальні послуги – це вагомий вклад в енергетичну безпеку країни!

Кожна ваша оплата за комунальні послуги – це вагомий вклад в енергетичну безпеку країни!

Сьогодні ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно», як і більшість підприємств житлово-комунального комплексу на території України, незважаючи на воєнний стан, продовжують надавати послуги населенню.

Втім, у силу різних обставин, борги за надані комунальні послуги ростуть. Так, станом на 01 липня 2022 року заборгованість категорії «населення» перед ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» склала 178 мільйонів гривень.

Сьогодні стала діяльність нашого підприємства та енергетична безпека країни залежить від кожної оплати. Кожний сплачений вами рахунок за гаряче водопостачання, погашена заборгованість за тепло – це важливий вклад у стабільне функціонування інфраструктури міста Черкаси, своєчасну підготовку та успішний старт опалювального сезону. Також – це податки до бюджету, а кожна гривня сплачених податків наближає нас до Перемоги.

Ми вдячні кожному жителю міста, хто в цих складних умовах знаходить можливості та здійснює оплату за спожиті послуги.

Для зручності пропонуємо вам скористатися онлайн сервісами – провести оплату за отримані послуги дистанційно, в Особистому кабінету на нашому сайті або за допомогою банківської карти через платіжні сервіси та інтернет банкінги.

Оберіть зручний для вас спосіб оплати на нашому сайті за посиланням: https://khimvolokno.com.ua/dlya-naselennya/billing

▪ Особистий кабінет  (https://cabinet.khimvolokno.com.ua/wb4tecls/login/auth);

▪ Приват24;

▪ Portmone.com;

▪ EasyPay;

▪ Payhub;

▪ Monobank;

▪ My Alfa-Bank.

Нагадаємо, що ті жителі міста, які виїхали за кордон, також мають можливість сплачувати комунальні платежі. Найпростіше це робити шляхом перерахування коштів із гривневого рахунку, відкритого в українському банку.

–  Наразі ми готуємось до важкої зими, – зазначає директор Черкаської ТЕЦ Олексій Біда. – Окрім вчасного виконання ремонтної кампанії, наразі варто готуватись до всіх можливих сценаріїв у наступному опалювальному сезоні, враховуючи ризики під час військового стану та високі ціни на енергоресурси. Тому, кожна ваша оплата сьогодні за спожиті послуги є вагомою допомогою та значною підтримкою для нашого підприємства – наголошує керівник.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ