Кожна ваша оплата за спожиті послуги – значна підтримка нашого підприємства!

Кожна ваша оплата за спожиті послуги – значна підтримка нашого підприємства!

Шановні споживачі!

ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» інформує, що нині опалювальний сезон у Черкасах завершено. Опалення у будинках вимкнено, втім підприємство продовжує забезпечувати домівки містян гарячою водою та розпочинає підготовку теплового господарства до наступного опалювального сезону.

Війна на Україні триває майже два місяці. Наші оборонці мужньо захищають рідну землю, а колектив підприємства продовжує забезпечувати безперебійну роботу теплоелектроцентралі, щоб зберегти стабільне функціонування інфраструктури міста Черкаси. Тільки разом, підтримуючи одне одного, ми наближаємо нашу Перемогу!

Цьогоріч опалювальний сезон завершено передчасно, як того вимагає воєнний стан. Завдяки злагодженій роботі персоналу підприємства в умовах воєнної реальності МИ безперебійно забезпечували ВАС теплом та продовжуємо забезпечувати гарячою водою.

Для своєчасного початку та надійного проходження наступного опалювального періоду 2022-2023 років сьогодні підприємству необхідно провести ремонтні роботи, технічне обслуговування теплогенеруючого обладнання та закупівлю палива.

До того ж, сьогодні у нас додалось нових важливих завдань: дбати про безпеку та обороноздатність підприємства та створювати резервні запаси вугілля, на випадок надзвичайної ситуації з постачанням газу.

Підготувати теплову мережу та енергетичне обладнання до нового опалюваного сезону, закупити необхідне пальне та безперебійно працювати станція не зможе без оплати за надані Вам послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання.

Тому, МИ звертаємось до ВАС із проханням, хто має можливість, допомогти нам і виконати свій соціальний обов’язок – сплатіть за спожиті послуги!

Сьогодні кожна ваша оплата за спожиті послуги є великою допомогою та значною підтримкою для нашого підприємства. В нинішніх умовах ми працюємо на межі сил та можливостей.

Оплатити послуги можливо дистанційно через платіжні сервіси та інтернет-банкінги: Рortmone.соm, ЕasyPay, PayHub, Приват24 та ін.

Працюємо для Вас 24/7! Разом до Перемоги!

Все буде УКРАЇНА!

Пресслужба Черкаської ТЕЦ