Крадії металу наражають містян на небезпеку!

Крадії металу наражають містян на небезпеку!
Крадії металу наражають містян на небезпеку!
Крадії металу наражають містян на небезпеку!

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» дуже занепокоєна ситуацією, що наразі відбувається. Вже вкотре крадії металу не знають спочинку в гонитві за заробітком. Систематично викрадаються металеві конструкції для огородження, які встановлюються працівниками Черкаської ТЕЦ у місцях проведення ремонтних робіт на тепломережі.

Крадії полюють на те, що не прикріплене навіки. Тепловики щомісяця не дораховуються кількох металевих огороджень. «Чорні металозбирачі» цуплять їх скрізь, де бачать. На Черкаській ТЕЦ шоковані такою зухвалістю крадіїв. Адже неогороджені місця проведення ремонту – це не лише збитки для підприємства, а й небезпека для перехожих. Особливо небезпечно, коли такі місця залишаються неогородженими поблизу шкіл чи дитячих садочків та поряд з проїжджою частиною. Викопані траншеї іноді сягають кількох метрів в глибину. Через протиправні дії крадіїв до цієї пастки через необережність можуть потрапити діти.

Від мисливців за металом також і фінансовий клопіт для підприємства. Від незаконного металевого промислу набігло вже кілька тисяч гривень збитків.

Директор Черкаської ТЕЦ Михайло Фатьянов наголошує, що крадії будуть мати 50-100 гривень прибутку від того, що здадуть огородження на брухт, але ж здоров’я та життя наших містян і дітей набагато дорожче. Подумайте про це, перш ніж будете красти металеві огородження!

Наразі на крадіїв подано заяву до правоохоронних органів. За спричинені протиправні дії встановлені особи понесуть покарання, відповідно до Кримінального кодексу України.

Прес-служба Черкаської ТЕЦ