Майбутні енергетики ознайомилися з виробничими потужностями Черкаської ТЕЦ

Майбутні енергетики ознайомилися з виробничими потужностями Черкаської ТЕЦ

З нагоди Днів сталої енергії у Черкасах, на теплогенеруючому підприємстві ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» провели екскурсію для студентів-енергетиків Черкаського державного технологічного університету.

Під час візиту учні дізналися, що Черкаська теплоелектроцентраль виробляє електричну та теплову енергію. Також студентів ознайомили з енергетичним устаткуванням станції. Масштаби виробництва присутніх вразили.

Працівник ТЕЦ у ході екскурсії розповів про новий сучасний трансформатор потужністю 80 МВт, який було нещодавно встановлено. Електричною енергією одного цього трансформатора можна забезпечити десятки тисяч домогосподарств. До того ж студенти дізналися, що котлоагрегати, встановлені на підприємстві, нагрівають воду до температури понад 300 градусів під тиском 150 атмосфер, при цьому коефіцієнт корисної дії обладнання перевищує 93%.

Під час екскурсії майбутні енергетики дискутували щодо підвищення ціни на газ і пропонували шляхи подолання газової кризи, яка наразі спостерігається по всій Європі. Студенти ділилися думками щодо доцільності впровадження альтернативних джерел енергії та скорочення викидів СО2.

Сподіваємося, що відвідування теплоелектроцентралі для майбутніх енергетиків було корисним.

Довідково:

З 15 березня 2012 року м.Черкаси є підписантом Угоди Мерів, яка передбачає скорочення споживання енергії та власних викидів СО2, сприяючи таким чином, розвитку екологічно орієнтованої економіки та підвищенню якості життя.

У рамках цієї Угоди, у Черкасах щороку, з 25 по 29 жовтня, проводять Дні сталої енергії. Метою яких є – підвищення поінформованості місцевих громад стосовно сучасних способів ощадного й ефективного використання енергії та ширшого залучення відновлюваних джерел енергії в руслі загальноєвропейської політики протидії глобальній зміні клімату.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ