На Черкаській ТЕЦ піклуються про здоров’я працівників

На Черкаській ТЕЦ піклуються про здоров’я працівників

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» повідомляє, що на базі фельдшерського здоровпункту підприємства продовжується вакцинація працівників від COVID-19, які не змогли з якихось причин вакцинуватися раніше. Щеплення проводиться мобільною бригадою КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Наголошуємо, що Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій з 12 листопада 2021 року на території Черкаської області вводиться «червоний» рівень епідемічної небезпеки.

Наразі в Україні та всьому світі продовжується розгорнута програма масової вакцинації, щоб приборкати пандемію COVID-19. Згідно з твердженнями експертів, наразі найефективнішим способом запобігти важкому перебігу коронавірусної хвороби залишається вакцинація.

На ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» охорона життя і здоров’я спеціалістів є пріоритетним напрямком! Вакцинацію працівників Черкаської ТЕЦ вдалося здійснити завдяки спільній роботі керівництва підприємства і КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги».

Адміністрація ВП «Черкаська ТЕЦ» ПРАТ «Черкаське хімволокно» висловлює подяку за співпрацю у такій важливій справі керівництву та мобільній бригаді КНП «П’ятий Черкаський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» за організацію процесу вакцинації та злагодженість дій.

На сьогодні вакцинація – це єдиний захист від коронавірусної хвороби та її наслідків. Не зволікайте! Збережіть своє життя та здоров’я своїх рідних.

Пресслужба Черкаської ТЕЦ